...najdeme práci přímo pro vás!

Kdo jsme

Jsme moderní dynamicky se rozvíjející agentura práce, která působí na českém trhu již od roku 2015. Naše druhá pobočka Global Labour Service, se nachází v Polsku ve městě Źory

www.agencygls.com.

Naším cílem je zaměstnávat nejenom regionální uchazeče, ale přivést na Český trh práce kvalifikované zaměstnance ze zahraničí především z Polska, Slovenska, Ukrajiny, Nepálu, Indonésie, Bangladéše.

PODÍVEJTE SE NA NAŠI NABÍDKU ZAMĚSTNÁNÍ

HLEDAT PRÁCI

Pro uchazeče

Začněte plánovat svou budoucnost

Nabízíme vám kvalifikovanou a dobře placenou práci ve významných českých firmách. Budete mít stejné mzdy jako vaši kmenoví spolupracovníci na pracovišti, a navíc celou řadu nadstandardních služeb. Zajistíme vám lékařskou prohlídku, zaškolíme vás, pomůžeme vám s dopravou do zaměstnání a vyřídíme za vás veškeré potřebné dokumenty na úřadech a v bance.

  •  s naším partnerem Vám zajistíme byt nebo ubytování se slevou
  •  zajistíme Vám jazykové kurzy
  •  zajistíme zaškolení na vysokozdvižný vozík nebo získání svářečského průkazu
  •  vždy Vám vyjdeme vstříc, dle Vaších individuálních požadavků

POTŘEBUJETE PORADIT? ZAVOLEJTE NA 603 279 112

Nabídka práce

Přehled aktuálně nabízených pozic. 

Operátor výroby ČR / Na Rovince, Ostrava - Hrabová mzda 20.000 - 24.000 Kč/měs.
Svářeč CO2 ČR / Na Rovince, Ostrava - Hrabová mzda 22.000 - 24.000 Kč/měs.
Řidič VZV ČR / Na Rovince, Ostrava - Hrabová mzda 20.000 - 23.000 Kč/měs.

 

V případě zájmu nás kontaktujte pomocí webového formuláře nebo na tel. čísle 603 279 112

Napište nám

"Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš." Steve Jobs

Pro firmy

Najdeme zaměstnance přímo pro vás

Komplexní zajištění dočasně přidělených zaměstnanců dle požadavků klienta. Realizace náboru a výběru zaměstnanců. Vedení personální a mzdové agendy zaměstnanců. Analýzu požadavků klienta na nábor zaměstnanců, pohovory s vybranými uchazeči. Přípravu a zveřejnění inzerce na vybraných portálech. Pomůžeme Vám nejen se zajištěním agenturních zaměstnanců, ale také se zprostředkováním zaměstnanců do kmenového stav.

  • Zajistíme Vám mnoho kvalifikovaných profesí napříč celou škálou pracovního trhu od operátorů výroby, až po techniky a vysoce kvalifikované pracovníky.
  • Prostřednictvím naší pobočky v Polsku a dalších vznikajících poboček ve třetích zemích, bude schopni v krátkém časovém horizontu z těchto regionů, zajistit prověřené a vysoce kvalifikované pracovníky dle Vaších požadavků.

Co získáte:

Zajištění

Poskytujeme veškeré služby spojené s nástupem agenturních pracovníků do zaměstnání. Zajistíme potřebnou dokumentaci, lékařskou prohlídku, ubytování a tlumočení. Pomůžeme s dopravou do zaměstnání, zaškolením a vybavíme zaměstnance základními ochrannými pomůckami, včetně oblečení. Chceme, aby náš zaměstnanec byl tím nejspokojenějším a tímto byl pro Vaší firmu skvělým přínosem.

Přístup

Snadná komunikace s koordinátory, kteří jsou přiděleni k jednotlivým zakázkám a jsou připraveni vždy rychle reagovat na požadavky klientů. Nízká cena s ohledem na kvalitu odvedené práce. Každodenní reporting. Dodržování dohodnutých termínů a plná realizace zakázek, která zejména rozhoduje o spokojenosti klientů.

Co nabízíme

Profesionalita

Využíváme ověřené a efektivní metody řešení.

Náš tým je tvořen kvalifikovanými specialisty s dlouholetou praxi v agenturním zaměstnávání. Výsledky naší práce překvapí i ty nejnáročnější klienty, přestože velmi často pracujeme pod velkým tlakem.

Důvěra

Vzájemná důvěra je naším základním stavebním pilířem.

Bez vzájemné důvěry si nemůžeme představit spolupráci jak uvnitř společnosti, tak s našimi zákazníky. Věříme si, že důvěra je primární hodnotou pro nezávislé a kvalitní mezilidské vztahy.

Vize

Propojení  vzájemné  spolupráce s Polskou pobočkou GLS.

Přispěje to k co nejefektivnějšímu naplňování aktuálních požadavků trhu práce v ČR. Naším cílem je zajistit naším zaměstnancům veškeré služby spojené s poskytnutím bydlení, zajištěním dopravy, vyřízením veškerých formalit na úřadech a ostatních institucích.

Naši lidé

Jsme společností, která se nespokojí s průměrnými výsledky.

Naše práce je přímo závislá na kvalitě naších zaměstnanců. Spokojení zaměstnanci jsou tím základním pilířem našeho úspěchu a rozvoje. Chceme, aby naši zaměstnanci dostali to nejlepší a byli hrdí na svého zaměstnavatele.